Samorząd Uczniowski Plan pracy SU na rok szkolny 2016/2017 Regulamin Samorządu Uczniowskiego Regulamin przeprowadzania wyborów do SU

Samorząd Uczniowski

Pamiętaj, że masz konstytucyjne prawo do nauki. Jeżeli przyjmujesz to prawo, bądź świadom obowiązków jakie się z nim wiążą.

Prawa i obowiązki tak bardzo wzajemnie się przenikają, że czasami trudno oddzielić je konkretną granicą. Tylko mądre korzystanie z praw i rzetelne wywiązywanie się z obowiązków doprowadzą cię do celu. Celu rozumianego nie tylko jako pomyślne ukończenie szkoły, ale przede wszystkim celu jako należytego przygotowania Cię do realizacji zadań życia dorosłego człowieka.

Obowiązki - to poręcze na drodze życia;                                          Prawa - to dobrodziejstwa,
                   kto się ich nie trzyma i poza nie wychodzi                                        z których trzeba umieć korzystać.
                   do celu nie dojdzie.

Samorząd Uczniowski