Szkoła Podstawowa w Ostrowitem

Strona główna
Nasze sukcesy Certyfikaty

Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2016/2017

22 XII 2016 r. - Szkolny konkurs na ozdobę, stroik, bożonarodzeniowy
I miejsce - Oskar Knyba kl. I a
II miejsce - Bartosz Kowalewski kl. I a 
III miejsce - Agnieszka Kijek kl. I a, Wiktoria Zakrzewska  kl. I a
wyróżnienia: Emilia Kijek, Agnieszka Knitter, Monika Prądzińska - kl. I a, Anna Pupka Lipińska kl. III a,

XII 2016 r. - Wykonanie maszyny wiatrowej w ramach V Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wiatrowych  
udział: Sabina Jeżewska, Dominika Lella, Zuzanna Maksimczyk - kl. II a

10 XII 2016 r. - MALPS - Młodzieżowa Amatorska Liga Piłki Siatkowej 
udział: Klaudia Czapiewska, Kamila Wincenciak - kl. I b, Martyna Kujaszewska, Wiktoria Wołowicz - kl. II b, Julia Drążkowska, Patrycja Gappa, Michaela Sigmanska, Izabela Szymańska, Patrycja Zakrzewska - kl. III a, Monika Lipińska, Laura Kerszk, Julita Wincenciak, -  kl. III b

7 XII 2016 r. - III Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Chojnice   
III miejsce: Anna Pupka Lipińska, Michaela Sigmanska, Patryk Garbacik, Wiktor Wnuk Lipiński - kl. III a

9 XI 2016 r. - Gminne Zawody w Tenisie Stołowym   
I miejsce: Michaela Sigmanska, Kamil Jilke, Wiktor Wnuk Lipiński - kl. III a, Laura Kerszk - kl. III b

3 XI 2016 r. - Szkolny etap konkursu "Poznajemy parki krajobrazowe Polski"  
laureaci - Dominika Lella kl. II a, Anna Pupka Lipińska kl. III a, Konstancja Grochowska kl. III b, Katarzyna Pięta kl. III b

8 X 2016 r. - XXIV Jesienny Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice   
III miejsce

26 IX 2016 r. - Szkolne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych   
zwycięzcy:
-
 w kategorii dziewcząt z klas pierwszych: Agnieszka Kijek, Emilia Zientara - kl. I a i Kamila Wincenciak kl. I b,
- w kategorii chłopców z klas pierwszych: Oskar Knyba, Michał Morawski i Daniel Grabowski -  kl. I a,
- w kategorii dziewcząt z klas drugich i trzecich: Martyna Kujaszewska, Wiktoria Wołowicz - kl. II b i Monika Lipińska kl. III b,
- w kategorii chłopców z klas drugich i trzecich: Tomasz Kałuża kl. II a, Kamil Jilke i Wiktor Wnuk Lipiński - kl. III a.

 

Rok szkolny 2015/2016

18.05.2016 r. - VIII Gminny Konkurs Matematyczno-Informatyczny "Z matematyką i informatyką za pan brat" 
II miejsce - Natalia Pięta, Błażej Kujawski - kl. III a, Julia Erdmańczyk - kl. III b 

28.04.2016 r. - VI Wojewódzki Konkurs Historyczno-Plastyczny "Ludzkości Dzieje Malowane"     
II miejsce: Julia Wittbrodt - kl. III b /kategoria Nowożytność/ 
III miejsce:  Michaela Sigmanska - kl. II a /kategoria Średniowiecze/

27.04.2016 r. - Gminne eliminacje XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym     
I miejsce drużynowo - Laura Kerszk, Szymon Czekierda i Jakub Meÿer - kl. II b
I miejsce indywidualnie - 
Jakub Meÿer - kl. II b

25.04.2016 r. - Zawody Powiatowe w Piłkę Nożną 6 - tek Piłkarskich      
II miejsce: Tomasz Kałuża kl. I a, Damian Lemańczyk kl. I b, Damian Modrzejewski kl. I b, Nikodem Zientara kl. I b, Kamil Jilke kl. II a, Szymon Czekierda kl. II b, Krzysztof Korczyc kl. II b, Jakub Toda kl. II b, Jakub Kuszaj kl. III a, Paweł Kłodziński kl. III a, Kacper Kiedrowicz kl. III b - kapitan, Patryk Piekarski kl. III b, Tomasz Thiede kl. III b

23.04.2016 r. - Zawody Lekkoatletyczne w ramach programu Energa Athletic Cup w Osiecznej       
IV miejsce: Wiktoria Wołowicz kl. I b
V miejsce: Paweł Kłodziński kl. III a

VI miejsce: Martyna Kujaszewska kl. I b
IX miejsce: Kamil Jilke kl. II a

9.12.2015 r. - Maraton Matematyczny GEOS - finał regionalny   
udział: Dominika Lella kl. I a,  Patrycja Stachowicz kl. I b, Anna Pupka Lipińska kl. II a, Michaela Sigmanska - kl. II a, Natalia Pięta kl. III a

XI 2015 r. - I miejce w akcji edukacyjnej "Obce gatunki inwazyjne? Nie, dziękuję!"   
Laureaci 

26.11.2015 r. - II Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Chojnice   
I miejsce: Natalia Kujaszewska, Alicja Pałubicka, Malwina Nyks, Julia Wittbrodt - kl. III b

24.11.2015 r. - Powiatowy konkurs z j. niemieckiego "Sceny z życia"  
I miejsce: Katarzyna Pięta - kl. II b, Natalia Pięta, Hubert Ruhnke - kl. III a, Julia Wittbrodt - kl. III b
najlepsza aktorka: Julia Wittbrodt - kl. III b
udział: Alicja Pałubicka, Wiktoria Nyks - kl. III b

11.11.2015 r. - Miejsko-gminny konkurs "Poznajemy parki krajobrazowe Polski"  
I miejsce: Katarzyna Pięta - kl. II b, Hubert Ruhnke - kl. III a, Julia Wittbrodt, Alicja Pałubicka - kl. III b 

10.11.2015 r. - Szkolne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Niemieckiego  
I miejsce: Hubert Ruhnke - kl. III a
II miejsce: Julia Wittbrodt - kl. III b

6.11.2015 r. - Szkolny etap konkursu "Poznajemy parki krajobrazowe Polski"  
Zakwalifikowani do II etapu: Katarzyna Pięta - kl. II b, Hubert Ruhnke - kl. III a, Julia Wittbrodt, Alicja Pałubicka - kl. III b 

9.11.2015 r. - I etap Szkolnego Turnieju Czytelniczego  
udział: Sabina Jeżewska, Dominika Lella - kl. I a, Anna Pupka Lipińska, Michaela Sygmanska - kl. II a, Julia Wittbrodt - kl. III b

28.10.2015 r. - Maraton Matematyczny GEOS - etap szkolny   
udział: Dominika Lella - kl. I a,   Martyna Kujaszewska, Patrycja Stachowicz, Ksawery Olejnik, Paweł Kupisz - kl. I b,
Anna Pupka Lipińska, Michaela Sigmanska - kl. II a, Natalia Pięta, Hubert Ruhnke, Błażej Kujawski, Damian Adamczyk, Kacper Konkolewski - kl. III a, Julia Wittbrodt - kl. III b

26.10.2015 r. - Szkolne eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Geografii   
I miejsce: Julia Wittbrodt - kl. III b

25.10.2015 r. - Powiatowy konkurs plastyczny "Barwy jesieni"   
III miejsce: Julia Wittbrodt - kl. III b
wyróżnienie: Michaela Sigmanska - kl. II a

 

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum    
Tytuł finalisty - Julia Wittbrodt - kl. II b 

8.06.2015 r. - III edycja Konkursu Fotograficznego dla Gimnazjalistów "Piękno przyrody"   
II miejsce: Kamila Kręcka - kl. II b

18.05.2015 r. - Szkolny Turniej Czytelniczy    
I miejsce: Julia Wittbrodt - kl. II b,
II miejsce:  Anna Pupka Lipińska - kl. I a,
III miejsce: Karolina Piekarska - kl. III b, Wiktoria Stolc - kl. III b 


28.04.2015 r. - V Wojewódzki Konkurs Historyczno-Plastyczny "Ludzkości Dzieje Malowane"     
III miejsce:  Anna Pupka Lipińska - kl. I a /kategoria Średniowiecze/

III miejsce: Julia Wittbrodt - kl. II b /kategoria Starożytność/ 

27.04.2015 r. - Gminne eliminacje XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym     
II miejsce drużynowo - Damian Mróz kl. III b, Dawid Meller kl. III b, Adrian Szulc kl. III b
II miejsce indywidualnie - Adrian Szulc kl. III b
III miejsce indywidualnie - Dawid Meller kl. III b

9.04.2015 r. - Turniej Wiedzy o Kulturze Niemiec     
III miejsce: Julia Wittbrodt - kl. II b 

23.03.2015 r. - Szkolny Konkurs Realioznawczy      
kategoria grupowa:
I miejsce: Paweł Pięta - kl. III a, Patryk Trzebiński - kl. IIIb, Dawid Meller - kl. III b, Mateusz Kiedrowicz - kl. III b
II miejsce: Daria Morawska - kl. III a, Klaudia Kłódka - kl. III a, Julia Barańczak - kl. III b, Aleksandra Czekierda - kl. III b, Adrianna Pałubicka - kl. III b, Karolina Piekarska - kl. III b
III miejsce - Natalia Adamczyk - kl. Ib, Nikola Letka - kl. I b, Beata Grugrl - kl. I b, Magdalena Pałubicka - kl. I b, Nikol Grochowska - kl. I b, Szymon Czekierda - kl. I b 
IV miejsce:  Julia Erdmańczyk - kl. II b, Natalia Kujaszewska - kl. II b, Alicja Pałubicka - kl. II b, Wiktoria Nyks - kl. II b, Julia Wittbrodt - kl. II b, Oskar Cygan - kl. II b 

kategoria indywidualna:
I miejsce: Paweł Pięta - kl. III a
II miejsce: Julia Wittbrodt - kl. II b
III miejsce - Beata Grugel - kl. I b
IV miejsce - Klaudia Kłódka - kl. III a

12.03.2015 r. - VII Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej "Przyroda wokół nas"   
III miejsce - Hubert Ruhnke - kl. II a   

19.02.2015 r. - Finałowy Etap Wojewódzki Konkursu Języka Niemieckiego  
Julia Wittbrodt - kl. II b  

13.01.2015 r. - Gminna Gimnazjada w Koszykówce Chłopców   
III miejce: Wiktor Wnuk Lipiński kl. I a, Damian Adamczyk kl. II a, Paweł Kłodziński kl. II a, Błażej Adamczyk - kl. III a, Paweł Pięta - kl. III a, Mateusz Behrendt - kl. III a, Patryk Adamczyk - kl. III a, Marcin Prądzyński - kl. III a

12.12.2014 r. - Gminny etap ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy parki krajobrazowe Polski" 
III miejsce: Marta Łangowska, Mateusz Kiedrowicz, Dawid Meller, Krzysztof Wiśniewski - kl. III b.

19.11.2014 r. - Półfinały Województwa w Unihokeju w Ogorzelinach
III miejsce - kategoria chłopców: Szymon Niemczyk kl. I a, Remigiusz Szupiński kl. I a, Paweł Kłodziński kl. II a, Kacper Behrendt kl. III a, Paweł Pięta kl. III a, Błażej Adamczyk kl. III a, Marcin Prądzyński kl. III a,  Mateusz Behrendt kl. III a,  Szymon Wnuk Lipiński kl. III a
IV miejsce -  kategoria dziewcząt: Patrycja Gappa kl. I a, Patrycja Zakrzewska kl. I a, Izabela Szymańska kl. I a, Karolina Kiedrowicz kl. II a, Klaudia Szupińska kl. III a,  Karolina Półczyńska kl. III a, Julita Jeżewska kl. III a, Agata Kerszk kl. III b,

20.11.2014 r. - VII gminny konkurs "Z matematyką i informatyką za pan brat" 
IV miejsce - Mateusz Behrendt, Paweł Pięta - kl. III a, Mateusz Kiedrowicz - kl. III b

10.2014 r. - Powiatowa Gimnazjada Dziewcząt w Unihokeju 
I miejsce -  kategoria dziewcząt: Klaudia Szupińska, Izabela Szymańska, Karolina Półczyńska, Julita Jeżewska, Patrycja Gappa, Patrycja Zakrzewska, Agata Kerszk, Karolina Kiedrowicz
I miejsce - kategoria chłopców: Kacper Behrendt, Paweł Pięta, Błażej Adamczyk, Marcin Prądzyński, Remigiusz Szupiński, Paweł Kłodziński, Mateusz Behrendt, Szymon Niemczyk, Szymon Wnuk Lipiński 

23.09.2013 r. - Szkolne Biegi Przełajowe     

kategoria dziewczęta kl. I
I miejsce - Izabella Szymańska kl. I a
II miejsce -
 Patrycja Zakrzewska kl. I a
III miejsce - Laura Kierszk kl. I b
IV miejsce - Kinga Konkolewska kl. I b
V miejsce - Klaudia Półczyńska kl. I a
VI miejsce - Magdalena Pałubicka kl. I b

kategoria chłopcy kl. I 
I miejsce - Kamil Jilke kl. I a
II miejsce - 
Paweł Adamczyk kl. I b
III miejsce - Daniel Adamczyk kl. I b
IV miejsce - Jacek Kimel kl. I b
V miejsce - Jakub Meÿer kl. I b
VI miejsce - Szymon Niemczyk kl. I a

kategoria dziewczęta kl. II i III
I miejsce - Syntia Szupińska kl. III a
II miejsce - Klaudia Szypińska kl. III a
III miejsce - Karolina Szymańska kl. III a
IV miejsce - Zuzanna Lella kl. III a
V miejsce - Natalia Gappa kl. III a
VI miejsce - Lucyna Kucińska kl. III b

kategoria chłopcy kl. II i III
I miejsce - Mateusz Kiedrowicz kl. III b
II miejsce - Paweł Kłodziński kl. II a
III miejsce - Bartłomiej Piekarski kl. III b
IV miejsce - Jakub Kuszaj kl. II a
V miejsce - Patryk Piekarski kl. II b
VI miejsce - Damian Adamczyk kl. II a

 

Rok szkolny 2013/2014

10.04.2014 r. - VII Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Plastyczny   
I miejsce /kategoria klasy I gimnazjum - ornamenty lub mozaiki z wielokątów foremnych/ - Alicja Pałubicka kl. I b
udział: 
Kamila Kręcka kl. I b, Natalia Kujaszewska kl. I b, Julia Lemańczyk kl. I b,  Katarzyna Rzeźnik kl. I b,  Aleksandra Czekierda kl. II b, Karolina Piekarska kl. II b, Błażej Rode kl. III a, Wojciech Czekierda kl. III a

 

4.04.2014 r. - Gminne eliminacje XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym     
III miejsce drużynowo - Marta Koniarska kl. II b, Dawid Meller kl. II b, Adrian Szulc kl. II b

 

27.03.2014 r. - IV Powiatowy Konkurs Matematyczny "Z ekonomią za pan brat"      
V miejsce - Julia Erdmańczyk kl. I b, Julia Wittbrodt kl. I b, Jan Rożek kl. I b

 

24.03.2014 r. - Konkurs plastyczno-fotograficzny "Bo koty są dobre na wszystko"  - kategoria fotograficzna - gimnazjum:
I miejsce - Agata Skorowska kl. III a
II miejsce - Roksana Jączyńska kl. III a
III miejsce - Karolina Piekarska kl. II b

 

19.12.2013 r. - Etap gminny Ogólnopolskiego Konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski"
III miejsce - Julia Janowska kl. III a, Iwona Pięta kl. III a, Paulina Czerwińska kl. III b, Monika Knuth kl. III b

 

18.11.2013 r. - Miejsko-Gminny Konkurs Fotograficzny "Walory przyrodniczo-krajobrazowe Zaborskiego Parku Krajobrazowego"
/kategoria krajobrazy/ - I nagroda - Dominika Byrda kl. III b, wyróżnienia - Monika Knuth kl. III b i Oliwia Wysocka kl. III b 
nagroda specjalna za uzyskanie największej liczby głosów na Facebooku - Diana Trzeciak kl. III a

 

15.11.2013 r. - Gminny Turniej w Tenisie Stołowym  
II miejsce - Weronika Kiedrowicz kl. III a i Jagoda Sokołowska kl. III a /kategoria dziewcząt/
II miejsce - Dawid Kałuża kl. III a i Filip Wnuk Lipiński kl. III a /kategoria chłopcy/

 

30.10.2013 r. - Powiatowa Gimnazjada Chłopców w Unihokeju 
I miejsce - Kacper Behrendt kl. II a, Mateusz Behrendt kl. II a, Dawid Kałuża kl. III a, Sebastian Kowalik kl. III a, Błażej Noga kl. III a, Mikołaj Sigmanski kl. III a, Filip Wnuk Lipiński kl. III a

 

30.10.2013 r. - Powiatowa Gimnazjada Dziewcząt w Unihokeju 
II miejsce -  Grażyna Kałuża kl. I a, Karolina Kiedrowicz kl. I a, Katarzyna Kudach kl. I a, Klaudia Szupińska kl. II a, Syntia Szupińska kl. II a, Weronika Kiedrowicz kl. III a, Natalia Kowalonek kl. III a,   Jagoda Sokołowska kl. III a, Diana Trzeciak kl. III a

 

28.10.2013 r. - Szkolny Konkurs Plastyczny "Bo rozmawiać trzeba z każdym - bł. Jan Paweł II uczy nas dialogu" 

I miejsce - Karolina Piekarska kl. I b, II miejsce - Weronika Kiedrowicz kl. III a, III miejsce - Julia Wittbrot kl. I b

wyróżnienia - Natalia Pięta kl. I a, Agnieszka Kupisz kl. I b, Malwina Nyks kl. I b, Katarzyna Rzeźnik kl. I b, Julia Jeżewska kl. II a, Daria Morawska kl. II a, Zuzanna Lella kl. II a, Michał Niemczyk kl. II a, Julia Janowska kl. III a, Paulina Czerwińska kl. III b 

udział: Oliwia Zimorska kl. I a, Mateusz Behrendkl. II a, Natalia Pawlak kl. II a, Dawid Cysewski kl. II a, Karolina Szymańska kl. II a, Szymon Wnuk Lipiński kl. II a, Patrycja Drążkowska kl. II a, Wiktoria Nyks kl. I b, Marietta Marzec kl. II a, Klaudia Kłódka kl. II a, Iwona Pięta kl. III a, Grażyna Kałuża kl. I a, Alicja Pałubicka kl. I b, Natalia Gappa kl. II a, Monika Knuth kl. III b, Kacper Karasiński kl. I a 

 

Październik 2013 r. - Szkolny Konkurs Plastyczny "Biblioteki szkolne - bramy do życia"  
I miejsce - Julia Wittbrot kl. I b 
II miejsce - Karolina Piekarska kl. I b
III miejsce - Mara Koniarska kl. II b

 

22.10.2013 r. - Powiatowy Konkurs Recytatorski "EKO - AR 2013" 
I miejsce - Diana Trzeciak kl. III a 

 

20.10.2013 r. - Powiatowy Konkurs Plastyczny " Barwy Jesieni - Jesień malowana" 
I miejsce - Julia Janowska kl. III a
wyróżnienie - Julia Wittbrot kl. I b
udział: Alicja Pałubicka kl. I a, Kacper Meller kl. I a, Krystian Selonka kl. I b

 

5.10.2013 r. - XXI Jesienne Biegi Ekologiczne Gminy Chojnice w Swornegaciach  

II miejsce dużynowo -
Grażyna Kałuża kl. I a, Karolina Kiedrowicz kl. I a, Katarzyna Kudach kl. I a,  Szymon Glaza kl. I a, Paweł Kłodziński kl. I a, Martyna Cupa kl. I b, Julia Lemańczyk kl. I b, Wiktoria Nyks kl. I b, Oskar Cygan kl. I b, Patryk Piekarski kl. I b, Tomasz Thiede kl. I b, Natalia Gappa kl. II a, Zuzanna Lella kl. II a, Syntia Szupińska kl. II a, Szymon Wnuk Lipiński kl. II a, Weronika Kiedrowicz kl. III a,  Natalia Kowalonek kl. III a, Jagoda Sokołowska kl. III a, Diana Trzeciak kl. III a,  Dawid Kałuża kl. III a, Błażej Noga kl. III a, Natalia Czapiewska kl. III b, Mariusz Jaczyński kl. III b, Cezary Marczyk kl. III b, Dawid Szylicki kl. III b

miejsca indywidualne /do 10.miejsca/ -
kategoria dziewczęta (2000 r.) - 1000 m: VII miejsce - Wiktoria Nyks, VIII miejsce - Karolina Kiedrowicz
kategoria chłopcy (2000 r.) - 1500 m: I miejsce - Paweł Kłodziński, V miejsce - Patryk Piekarski, IX miejsce - Tomasz Thiede, X miejsce - Szymon Glaza
kategoria dziewczęta (1998-1999 r.) - 1000 m: IV miejsce - Syntia Szupińska
kategoria chłopcy (1998-1999 r.) - 1500 m: III miejsce - Błażej Noga, VII miejsce - Mariusz Jączyński

 

23.09.2013 r. - Szkolne Biegi Przełajowe     

kategoria dziewczęta kl. I
I miejsce - Wiktoria Nyks - kl. I b
II miejsce -
 Julia Lemańczyk - kl. I b
III miejsce - Katarzyna Kudach - kl. I a
IV miejsce - Grażyna Kałuża - kl. I a
V miejsce - Martyna Cupa - kl. I b
VI miejsce - Oliwia Kaszuba - kl. I a 

kategoria chłopcy kl. I 
I miejsce - Paweł Kłodziński - kl. I a
II miejsce - Kacper Kiedrowicz - kl. I b
III miejsce - Szymon Glaza - kl. I a
IV miejsce - Patryk Piekarski - kl. I b
V miejsce - Tomasz Thiede - kl. I b
VI miejsce - Jarosław Bzowski - kl. I a

kategoria dziewczęta kl. II i III
I miejsce - Weronika Kiedrowicz - kl. III a
II miejsce - Syntia Szupińska - kl. II a
III miejsce - Klaudia Szupińska - kl. II a
IV miejsce - Jagoda Sokołowska - kl. III a
V miejsce - Natalia Gappa - kl. II a
VI miejsce - Diana Trzeciak - kl. III a

kategoria chłopcy kl. II i III
I miejsce - Mariusz Jączyński - kl. III b
II miejsce - Błażej Noga - kl. III a
III miejsce - Cezary Marczyk - kl. III b
IV miejsce - Dawid Kałuża - kl. III a
V miejsce - Dawid Żurek - kl. II b
VI miejsce - Dawid Szylicki - kl. III b

 

Rok szkolny 2012/2013

6.06.2013 r. - Gminny Konkurs z Języka Niemieckiego pt. "Scenki z życia"     
I i III miejsce  - Dominika Byrda kl. II b, Dagmara Mitter kl. II b, Paulina Nowakowska kl. II b, Monika Knuth kl. II b, Grzegorz Domeracki kl. II b, Agata Adamczyk kl. III b, Weronika Ciskowska kl. III b, Magdalena Gajda kl. III b,  Justyna Landowska kl. III b, Roksana Wincenciak kl. III b, Agnieszka Sędziak kl. III b, Natalia Szylicka kl. III b, Małgorzata Węsierska kl. III b, Michał Korczyc kl. III b

 

 

5.06.2013 r. - Gminny Konkurs Ortograficzny z Języka Niemieckiego     
wyróżnienie - Paulina Czerwińska kl. II b
udział - Dominika Byrda kl. II b, Dagmara Mitter kl. II b 

 

 

10.05.2013 r. - VI Gminny Konkurs Matematyczno - Informatyczny    
I miejsce drużynowo - Weronika Ciskowska kl. III b, Paweł Miszewski kl. III a, Marcin Zmuda Trzebiatowski kl. III a
II miejsce indywidualne - Paweł Miszewski kl. III a

 

8.05.2013 r. - VI Powiatowy Konkurs "Karykatura polityka"    
I miejsce - Karolina Piekarska kl. I b

 

10.04.2013 r. - Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej  
II miejsce drużynowo
Najlepszy bramkarz turnieju - Patryk Trzebiński - kl. I b

 

22.03.2013 r. - Powiatowe eliminacje Konkursu Poezji Polskiej    
III miejsce - Diana Trzeciak kl. II a
II miejsce w kategorii poezji śpiewanej - 
Patrycja Drążkowska kl. I a, Agata Kowalska kl. III a, Katarzyna Zakrzewska kl. III a, Natalia Zakrzewska kl. III a

 

22.03.2013 r. - Gminne eliminacje XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym     
II miejsce drużynowo - Marta Koniarska kl. I b, Adrian Szulc kl. I b, Michał Korczyc kl. III b
III miejsce indywidualnie - Marta Koniarska kl. I b 

 

18.03.2013 r. - VI Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Plastyczny   
II miejsce - Aleksandra Czekierda - kl. I b
udział: 
Marta Koniarska kl. I b, Karolia Piekarska kl. I b, Paulina Czerwińska kl. II b

 

15.03.2013 r. - XII Regionalny Konkurs Ornitologiczny "Ptaki drapieżne - nasi sprzymierzeńcy"  
udział: Paulina Czerwińska kl. II b, Paweł Miszewski kl. III a

 

marzec 2013 r. - III Wojewódzki Konkurs Historyczno-Plastyczny "Ludzkości Dzieje Malowane"  
III miejsce - Błażej Rode - kl. II a
 

6.03.2013 r. - Szkolne eliminacje XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym     
I miejsce - Adrian Szulc kl. I b
II miejsce - Marta Koniarska kl. I b
III miejsce - Michał Korczyc kl. III b 

 

5.02.2013 r. - Konkurs "Valentine's karaoke: Love Songs`" w Zespole Szkół nr 7 w Chojnicach   
Wróżnienie - Agata Adamczyk kl. III b, Agnieszka Sędziak kl. III b 

 

8.01.2013 r. - Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Nowej Cerkwii  
I miejsce - Weronika Kiedrowicz - kl. II a, Natalia Czapiewska kl. II b, Agata Kowalska - kl. III a, Weronika Ciskowska, Justyna Landowska, Natalia Szylicka, Roksana Wincenciak, Żaneta Kawalec - kl. III b.

 

8.01.2013 r. - Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców w Nowej Cerkwii  
I miejsce - Paweł Drążkowski, Oskar Gawkowski,  Kamil Nowak, Kacper Otto, Mateusz Szarmach, Marcin Zmuda Trzebiatowski - kl. III a, Michał Korczyc - kl. III b.

 

21.12.2012 r. 
Szkolny Konkurs na Ozdobę Bożonarodzeniową  

I miejsce - Wiktoria Stolc kl. I b
II miejsce Klaudia Kłódka kl. I a
III miejsce Weronika Ciskowska kl. III b
wyróżnienia: Natalia Pawlak, Karolina Półczyńska - kl. I a, Marta Koniarska, Karolina Piekarska - kl. I b, Agata Kowalska kl. III a

Szkolny Konkurs na Najładniejszą Klasę w Okresie Bożonarodzeniowym - wyróżnienia dla klas:
kl. I a - za ładny wystrój
kl. I b - za najładniejsze ozdoby z papieru
kl. II a - za kreatywność w zastąpieniu choinki
kl. II b - za najładniejszą i najbardziej oryginalną klasę
kl. III a - za najbardziej ekologiczne ozdoby
kl. III b - za najładniejsze stroiki klasowe

 

18.12.2012 r. - I Powiatowy Konkurs "Pomyśl! To logiczne!" /organizator: Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe w Chojnicach/
I miejsce - Marcin Zmuda Trzebiatowski kl. III a
udział: Mateusz Kiedrowicz kl. I b

 

22.11.2012 r. - Etap szkolny XXI Olipiady Promocji Zdrowia i Zdrowego Stylu Życia  
I miejsce - Kacper Kłódka kl. III b 
II miejsce - Mateusz Kiedrowicz kl. I b

 

19.11.2012 r. - Gminny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Zwierzątko mój przyjaciel"  
I miejsce w konkursie fotograficznym - Marcin Zmuda Trzebiatowski kl. III a

 

19.11.2012 r. - Półfinały Województwa w Unihokeju w Ogorzelinach 
IV miejsce -  Kacper Behrendt kl. I a, Dawid Kałuża kl. II a, Mikołaj Sigmanski kl. II a, Filip Wnuk Lipiński kl. II a, Oskar Gawkowski kl. III a, Kamil Nowak kl. III a, Mateusz Szarmach kl. III a, Przemysław Cysewki, Paweł Drążkowski kl. III a,  Marcin Zmuda Trzebiatowski kl. III a

 

5.11.2012 r. - Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego 
I miejsce - Paweł Miszewski kl. III a
II miejsce - Oskar Gawkowski kl. III a
III miejsce - Justyna Landowska kl. III b

 

29.10.2012 r. - Powiatowe Zawody w Unihokeju w Ogorzelinach 
I miejsce - Kacper Behrendt kl. I a, Dawid Kałuża kl. II a, Mikołaj Sigmanski kl. II a, Filip Wnuk Lipiński kl. II a, Oskar Gawkowski kl. III a, Kamil Nowak kl. III a, Mateusz Szarmach kl. III a, Marcin Zmuda Trzebiatowski kl. III a

 

Październik 2012 r. - Szkolny konkurs czytelniczo - plastyczny dla klas I pt. "Zemsta - uczy i bawi" 
I miejsce - Marta Koniarska kl. I b
II miejsce - Karolina Półczyńska kl. I a 

 

24.10.2012 r. - Powiatowe Igrzyska i Gimnazjada w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Swornegaciach
udział: Marcin Zmuda Trzebiatowski kl. III a, Michał Korczyc kl. III b

 

6.10.2012 r. - Powiatowy Konkurs Plastyczny " Barwy jesieni - Na Kaszebach piakno je" 
wyróżnienie: Karolina Piekarska kl. I b 
udział: Karolina Półczyńska kl. I a, Marta Koniarska kl. I b, Mariusz Koniarski kl. III b

 

13.10.2012 r. - XIII Festiwal Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Rytlu 
miejsce - zespół wokalny "Kulturka" - kl. III a: Agata Kowalska, Katarzyna Zakrzewska, Natalia Zakrzewska, Paulina Ciesielska.

 

6.10.2012 r. - XX Jubileuszowy Jesienny Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice - Swornegacie
II
miejsce - kategoria gimnazjum: kl. I a: Syntia Szupińska, Klaudia Szupińska, kl. I b: Karolina Piekarska, Dawid Mróz, kl. II a: Dawid Kałuża, Kamil Nowak, kl. III a: Paulina Ciesielska, Oskar Gawkowski, Marcin Zmuda Trzebiatowski, kl. III b: Aleksandra Żurek, Żaneta Kawalec, Roksana Wincenciak, Natalia Szylicka, Damian Dziędziela, Michał Korczyc.
I miejsce w kategorii bieg na 1500 m - Marcin Zmuda Trzebiatowski kl. III a.
V miejsce w kategorii bieg na 1500 m - Michał Korczyc kl. III b.

 

 

Rok szkolny 2011/2012
 

 

Laureaci oceny projektów Szkolnych Zespołów Kompetencyjnych w ramach projektu "Rozwój przez kompetencje" - szczebel międzywojewódzki
Uczniowie z klasy III b zajęli 1 miejsce – projekt „I my jesteśmy w kosmosie” (na 200 grup projektowych), a uczniowie z klasy III a 22 miejsce – projekt „Mój drugi dom” (na 200 grup projektowych).

Grupa projektowa G1 (kl. III b): Michał Bonk, Filip Bukowski, Izabela Ciółkowska, Milena Erdmańczyk, Małgorzata Jeżewska, Kamila Kostkowska, Klaudia Kula, Paulina Lemańczyk, Maciej Łangowski, Adrian Mróz, Patryk Pruski, Dariusz Ruc, Kacper Sreberski, Tomasz Szymański, Natalia Wnuk Lipińska, Klaudia Wnuk Lipińska, opiekun p. Renata Śledź
Grupa projektowa G2 (kl. III a): Patryk Adamczyk, Kamila Barwik, Patryk Bola, Wioletta Bukowska, Paweł Chełmowski, Daniel Modrzejewski, Julia Pruska, Magdalena Rekowska, Aleksandra Trzeciak, Anna Wacławek, Sabina Wiese, Cezary Zmuda Trzebiatowski, opiekun p. Gabriela Kosiedowska

 

Szkolny konkurs "Symetria w budowie cząsteczek chemicznych”
I miejce: Paulina Pałubicka z kl. I a, wyróżnienia: Emilia Czerwińska kl. I b i Wojciech Czekierda kl. I a

 

30.03.2012 r. - VIII Powiatowy Konkurs Przyrodniczo- Matematyczny "Matematyczno- Przyrodniczy Czar Par”
udział: Paweł Miszewski i Marcin Zmuda Trzebiatowski kl. II a, Weronika Ciskowska i Justyna Landowska kl. II b

 

29.03.2012 r. - II Powiatowy Konkurs Matematyczny „Z ekonomią za pan brat” dla uczniów klas pierwszych gimnazjum
V miejsce: Natalia Czapiewska, Paulina Czerwińska, Dagmara Miter - kl. I b

 

29.03.2012 r. - XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wielkanoc na Pomorzu" w kategorii "Najładniejsza pisanka, palma, kartka wielkanocna, stroik świąteczny"
II miejsce w kategorii pisanka: Marta Skorowska kl. III a
wyróżnienie w kategorii kartka wielkanocna: Julia Janowska kl. I a

udział: Agata Skorowska kl. I a, Wojciech Czekierda kl. I a, Małgorzata Wensierska kl. II b, Żaneta Kawalec kl. II b, Justyna Wojtala kl. III a,  Aleksandra Trzeciak kl. III a, Paulina Lemańczyk kl. III b


19.03.2012 r. - V Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Plastyczny "Ornamenty, mozaiki z wielokątów foremnych"
III miejsce w grupie wiekowej kl. I gimnazjum: Wojciech Czekierda kl. I a
udział: Paulina Czerwińska kl. I b



11.03.2012 r. - Eliminacje Regionalne XXI Międzynarodowego Konkursu Odysei Umysłu w Gdańsku
udział drużyny: Anna Wacławek kl. III a, Kamila Januszewska kl. III a, Milena Erdmańczyk kl. III b, Klaudia Kula kl. III b, Michał Bonk kl. III b, Maciej Łangowski kl. III b, Adrian Mróz kl. III b


8.03.2012 r. - Szkolny Konkurs Plastyczny "Kobieta na przestrzeni wieków"
I miejsce: Jagoda Wiśniewska kl. III a
wyróżnienie: Julia Janowska kl. I a



27.02.2012 r. - Eliminacje szkolne XXXV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsce: Paweł Chełmowski kl. III a
II miejsce: Tomasz Szymański kl. III b
III miejsce: Filip Bukowski kl. III b



27.01.2012 r. - Etap Powiatowy Wojewódzkiego Konkursu Historycznego



20.12.2011 r. - Szkolny Konkurs Plastyczny "Ozdoba świąteczna bożonarodzeniowa"
I miejsce: Paulina Lemańczyk kl. III b
wyróżnienia: Paulina Czerwińska kl. I b, Maciej Urban kl. III b

 

16.12.2011 r. - Etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu z J. polskiego
udział: Paweł Miszewski kl. II a, Kamila Barwik kl. III a

 

13.12.2011 r. - Eliminacje szkolne XX Powiatowej Olimpiady Promocji Zdrowia i Zdrowego Stylu Życia.
Do etapu powiatowego zakwalifikowaly się: Paulina Czerwińska kl. I b oraz Justyna Landowska kl. II b.


9.11.2011 r. - Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
 

4.11.2011 r. - Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu z J. polskiego

 

28.10.2011 r. - Etap powiatowy Konkursu Recytatorskiego "Eko-Art"
I miejsce: Diana Trzeciak kl. I a, wyróżnienie: Kamila Januszewska kl. III a


26.10.2011 r. - Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

 

21.10.2011 r. - Etap gminny Konkursu Recytatorskiego "Eko-Art"
udział:
Diana Trzeciak kl. I a, Kamila Januszewska kl. III a

 

Rok szkolny 2010/2011
 

Udział uczniów w ogólnopolskim konkursie "W kalejdoskopie pamięci-Polska i Polacy w latach 1939-1989. Autorytet w czasach trudnych”


Udział uczniów w ogólnopolskim konkursie historyczno-plastycznym "Obiady stanisławowskie na kartach historii"


27.05.2011 r. - II Międzyszkolny Plener Malarski pt. Las pędzlem malowany – 2011 rokiem lasów" /w Zespole Szkół w Nowej Cerkwi/
II miejsce: Julia Graczyk kl. III b
III miejsce: Anna Piepiora kl. III b

wyróżnienie: Weronika Pruska kl. III b
nagroda specjalna dla opiekuna p. Anety Golimowskiej za pejzaż


25.05.2011 r. - IV Gminny Konkurs Matematyczno-Informatyczny
IV miejsce:
Julia Graczyk, Karolina Knuth, Weronika Pruska, Anna Piepiora


24.05.2011 r. - Szkolny konkurs wiedzy o zdrowiu pt. "Wiem co jem".
I miejsce: Julia Graczyk kl. III b
II miejsce: Paulina Kłodzińska kl. III a, Karolina Knuth kl. III b, Magdalena Baczyńska kl. III b
III miejsce: Klaudia Kula kl. II b, Damian Zakrzewski kl. III a

 

16.05.2011 r. - Powiatowe Zawody w Lekkoatletyce /na stadionie „Chojniczanki”/
I miejsce Weronika Pruska – pchnięcie kulą
II miejsce Karol Adamczyk – pchnięcie kulą
III miejsce Kacper Sreberski – pchnięcie kulą
III miejsce Kamila Mrugalska – bieg na 400 m

  
Reprezentacja z naszej szkoły:
z klasy  II a: Julia Pruska – bieg na 300 m, Karol Adamczyk – pchnięcie kulą, Patryk Adamczyk – bieg na 100 m, skok w dal
z klasy II b: Milena Erdmańczyk – pchnięcie kulą, Michał Bonk – bieg na 100 m, Kacper Sreberski – pchnięcie kulą
z klasy III a: Daria Kostkowska – bieg na 100 m, Kamila Mrugalska – bieg na 400 m, Mariusz Michalec – skok w dal, Marcin Modrzejewski – bieg na 300 m
z klasy III b: Anna Piepiora – pchnięcie kulą, Weronika Pruska – pchnięcie kulą, skok w dal, Patrycja Żurek – bieg na 100 m, Adrian Bublic – bieg na 1000 m, Jordan Kluza – pchnięcie kulą


9.05.2011 r. - Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. Karykatura polityka"
I miejsce: Julia Graczyk kl. III b


04.2011 r. - Eliminacje Wojewódzkie w KWP w Gdańsku pt. „Mądry kibic z klasą kibicuje, stadionów nie demoluje”.


30.03.2011 r. - III Gminny Konkurs Historyczny w Sławęcinie
II miejsce - Paulina Kłodzińska, Mateusz Pestka, Łukasz Wyrowiński oraz Mariusz Michalec


17.03.2011 r. - IV Powiatowy Konkurs "Humanistyczne potyczki" w Gimnazjum nr 1 w Chojnicach
Reprezentanci z naszej szkoły: Wioletta Bukowska kl. II a, Julia Pruska kl. II a,  Milena Erdmańczyk kl. II b, Paulina Lemańczyk kl. II b


11.03. 2011 r. - Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
I miejsce - Paweł Chełmowski kl. II a 
II miejsce - Jakub Jędrzejewski kl. III b
III miejsce - Patryk Pruski kl. II b
IV miejsce - Tomasz Szymański kl. II b



9.03.2011 r. - Festiwal Małych Form Teatralnych w Chojnickim Domu Kultury „Mądry kibic z klasą kibicuje, stadionów nie demoluje”.
I miejsce za przedstawienie pt."Piłka jest okrągła, a bramki tylko dwie, każdy mądry kibic o tym wie”


5.03.2011 r. - Eliminacje Regionalne XX Międzynarodowego Konkursu Odysei Umysłu w Poznaniu
I miejsce /zakwalifikowanie się do finału ogólnopolskiego w Gdańsku/: drużyna z kl. I a:
udział:
drużyna z kl. I b: Agata Adamczyk, Daniel Chełmowski, Weronika Ciskowska, Monika Kramek, Agnieszka Sędziak, Małgorzata Wensierska, Roksana Wincenciak
drużyna z kl. II a:
drużyna z kl. II b: Milena Erdmańczyk, Klaudia Kula, Michał Bonk, Maciej Łangowski, Adrian Mróz, Anna Wacławek kl. II a


16.02.2011 r.- Finał Wojewódzkiego Konkursu „Kampania Wrześniowa na Pomorzu”
Uczniowie, biorący udział w konkursie: Łukasz Wyrowiński kl. III a, Damian Zakrzewski kl. III a i Wioletta Bukowska kl. II a
Wioletta Bukowska kl. II a /XV miejsce w województwie/

 

16.02.2011 r. - Gminne Zawody Piłki Siatkowej /w Nowej Cerkwi/
I miejsce - drużyna z:  kl. I b: Roksana Wincenciak, Żaneta Kawalec; kl. II a: Julia Pruska, Ania Wacławek; kl. II b: Klaudia Wnuk Lipińska, Natalia Wnuk Lipińska; kl. III a: Monika Brauer, Sylwia Kimel; kl. III b: Magda Baczyńska, Ania Piepiora, Weronika Pruska, Patrycja Żurek

 

 12.2011 r. - Eliminacje szkolne XIX Powiatowej Olimpiady Promocji Zdrowia i Zdrowego Stylu Życia.
Do etapu powiatowego zakwalifikowaly się: Milena Erdmańczyk kl. II b oraz Karolina Kot kl. III a

 

14.12.2010 r.- Szkolny Etap Wojewódzkiego Konkursu „Kampania Wrześniowa na Pomorzu”
Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego: Łukasz Wyrowiński kl. III a, Damian Zakrzewski kl. III a i Wioletta Bukowska kl. II a


9.12.2010 r. - Etap Powiatowy Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
udział w konkursie: Emila Czerwińska kl. III b, Karolina Knuth kl. III b, Tina Kręcka kl. III b, Wioletta Bukowska kl. II a

 

5.11.2010 r. - Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
I miejsce: Julia Graczyk kl. III b i Julia Pruska kl. II a
II miejsce: Wioletta Bukowska kl. II a i Damian Zakrzewski kl. III a
III miejsce: Sylwia Kimel kl. III a

 

28.10.2010 r. - Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
I miejsce: Julia Graczyk kl. III b
II miejsce: Damian Zakrzewski kl. III a
III miejsce: Radosław Ciskowski kl. III b



27.10.2010 r. - Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
I miejsce: Paulina Kłodzińska kl. III a
II miejsce: Paweł Chełmowski kl. II a
III miejsce: Damian Zakrzewski kl. III a



10.10.2010 r. -  Wojewódzkim Finał w Unihokeju Chłopców
IV miejsce: Marcin Modrzejewski kl. III a, Maciej Wilczek kl. III a, Filip Bukowski kl. II b, Dariusz Ruc kl. II b, Kacper Sreberski kl. II b, Kamil Nowak kl. I a, Oskar Gawskowski kl. I a 


10.2010 r. - Etap Szkolny Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego:
Emila Czerwińska kl. III b, Karolina Knuth kl. III b, Tina Kręcka kl. III b, Wioletta Bukowska kl. II a


27.09.2010 r. - Szkolny konkurs z okazji Dnia Języków Obcych
I miejsce kl. I b w kategorii - prezentacje danych państw anglo- i niemieckojęzycznych, I miejsce kl. III b w kategorii: quiz o przedstawianych państwach

 

Rok szkolny 2009/2010
 

7.05.2010 r. - III Gminny Konkurs Matematyczno-Informatyczny "Z matematyką i informatyką za pan brat"
II miejsce drużynowo


21.04.2010 r. - Szkolny Konkurs Matematyczny dla kl. I
Najwyższe wyniki osiągnęli: Daniel Modrzejewski z kl. I a i Kacper Sreberski z kl. I b.


20.04.2010 r. - Powiatowy Turniej Siatkówki Chłopców
II miejsce: Mateusz Szupiński, Bartłomiej Kain, Dawid Lemańczyk, Marcin Modrzejewski, Michał Kowalik, Adrian Bukowski, Paweł Orłowski i Radek Wenderski


29.03.2010 r. - II Gminny Konkurs Historyczny “Z Jagiellonami za pan brat"
I miejsce Gimnazjum w Sławęcinie


26.03.2010 r.  - Eliminacje gminne XXXIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
III miejsce: Paweł Chełmowski I a, Karolina Knuth II b, Maciej Pasiński III a


18.03.2010 r. - Szkolny Turniej Piłki Halowej Dziewcząt
I miejsce kl. II b - „Leony”
II miejsce kl. I a - „Kręcące włosy prostownicą”



13.03.2010 r. - Eliminacje Regionalne XXI Międzynarodowego Konkursu Odysei Umysłu w Poznaniu
udział drużyny z kl. II b: Daria Barwik, Małgorzata Brzuzy, Agnieszka Drogosz, Aleksandra Erdmańczyk, Martyna Kamińska, Błażej Smętek, Marcin Soja


12.03.2010 r. - Szkolny Międzyklasowy Konkurs Matematyczny dla klas drugich „W świecie wyrażeń algebraicznych“
Najwyższe wyniki uzyskali: Sylwia Kimel kl. IIa, Nikoletta Januszewka kl. II b, Radosław Ciskowski kl. II b. Ostatecznie rywalizację wygrała klasa II b.

 

luty - marzec 2010 r. - Szkolny Turniej Siatkówki Dziewcząt
I miejsce - „Dzikie pączki”,  klasa I a
II miejsce -  „Pierogi damskie”, klasa II a      
III miejsce - „Leony”, klasa II b

 

11.12.2009 r. - Szkolny Konkurs „Wolontariat zmienia świat i człowieka, wolontariatem czynisz dobro”
I miejsce: kl. III b, II miejsce: kl. III a, III miejsce: kl. II a, IV miejsce: I a, V miejsce: kl. I b


30.11 - 9.12.2010 r. - Szkolny Turniej Siatkówki Dziewcząt
I miejsce - „Zzz Mirr Whrr ”,  klasa III b
II miejsce -  „Fc Jerozolima”, klasa I b   
III miejsce - „JO”, klasa II b



20.11.2009 r. - Szkolny Konkurs "Łączymy nasze pasje"
w konkursie na album "Osobliwości mojego miejsca zamieszkania”:
I miejsce - I b, II miejsce - III b, III miejsce - II a, IV miejsce - II b, V miejsce - I a
w konkursie plastycznym „Nasze klasowe pasje”:
I miejsce - I b, II miejsce - III b, III miejsce - I a i II b, IV miejsce - II a, V miejsce - III a, VI miejsce - III c
w Turnieju Tanecznym:
I miejsce - I b, II miejsce - I a,III miejsce - III a i III b
w Turnieju Kabaretowym:
I miejsce - I b, II miejsce - II a, III miejsce - III b, IV miejsce - II b, V miejsce - I a


5.11.2009 r. - Finał Wojewódzki Gimnazjady Chłopców w Unihokeju /w Prabutach/
I miejsce - Mistrzowie Województwa Pomorskiego w Unihokeju
Skład drużyny: Adrian Bukowski, Dawid Lemańczyk, Marcin Modrzejewski, Bartłomiej Kaim (najlepszy zawodnik turnieju), Mateusz Szupiński, Aleksander Kudach, Paweł Orłowski, Maciej Pasiński, Michał Kowalik, Radosław Wenderski, trener zespołu - p. Marek Lemańczyk.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bartłomiej Kaim.


2.11.2009 r. - Gminny Turniej Siatkówki Chłopców /w Nowej Cerkwii/
I miejsce - Gimnazjum w Sławęcinie
Skład drużyny:
Adrian Bukowski, Dawid Lemańczyk, Bartłomiej Kaim, Mateusz Szupiński, Aleksander Kudach, Paweł Orłowski, Maciej Pasiński, Michał Kowalik, Radosław Wenderski, trener - p. Marek Lemańczyk.


10.10.2009 - XVII Bieg Ekologiczny Gminy Chojnice w Swornegaciach
I miejsce dla Gimnazjum w Sławęcinie
Miejsca indywidualne:
dziewczęta /48 zawodników/
II miejsce - Kamila Mrugalska,
V miejsce - Tina Kręcka,
VI miejsce - Weronika Pruska,
X miejsce - Agnieszka Drogosz,
XI miejsce - Daria Kowalonek,
XII miejsce - Magdalena Baczyńska,

chłopcy /44 zawodników/
II miejsce - Przemysław Stryszyk,
IV miejsce - Bartłomiej Kaim,
VII miejsce - Piotr Bzowski,
IX miejsce - Adrian Żmich,
X miejsce - Bartosz Punder,
XII miejsce - Dawid Lemańczyk,
XIII miejsce - Mateusz Szupiński.

 

2.10.2009 r. - Szkolne Mistrzostwa w Biegach Przełajowych
dziewczęta:

I miejsce - Kamila Mrugalska kl. II a
II miejsce - Daria Kostkowska kl. II a
III miejsce - Martyna Szulc kl. I b

chłopcy:
I miejsce - Przemysław Stryszyk kl. III c
II miejsce - Patryk Krauze kl. III b
III miejsce - Piotr Bzowski kl. III a

 

Rok szkolny 2008/2009

 

5.06.2009 r. - II Gminny Konkurs Matematyczno-Informatyczny "Z matematyką i informatyką za pan brat"
I miejsce drużynowo

 

9.06.2009 r. - Wojewódzki Konkurs Plastyczny p.t."Zagrożenia wypadkowe w indywidualnych gospodarstwach rolnych"
II miejsce w kategorii gimnazjum Joanna Jarmoch kl. II a

 

29-31.05.2009 r. - XVI Międzynarodowy Festiwal Unihokeja połączony z Finałem Ogólnopolskiej Gimnazjady w Unihokeju /Elbląg/
II miejsce - WICEMISTRZOWIE POLSKI W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW
Skład drużyny: Adrian Bukowski, Dawid Lemańczyk, Bartłomiej Kaim, Marcin Modrzejewski, Michał Kowalik, Mateusz Szupiński, Paweł Orłowski, Aleksander Kudach, Maciej Pasiński, Michał Behrendt, Radosław Wenderski, trener Marek Lemańczyk.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcin Modrzejewski.

 

17.12.2008 r. - Finał Powiatowego Konkursu "Poznajemy Parki" w Charzykowach
II miejsce: Kamil Miszewski kl. II a, Martyna Kamińska kl. II b, Izabela Czapiewska kl. II b, Seweryn Bogucki kl. II b.

 

11.12.2008 r. - II Gminny Konkurs Informatyczny
I miejsce indywidualne: Adam Janikowski kl. III a i II miejsce drużynowo:  Izabela Czapiewska kl. II b, Adam Janikowski kl. III a i Krzysztof Dończyk kl. III b.

 

4.12.2008 r. - Finał Województwa Pomorskiego w Unihokeju Chłopców w kategorii szkół gimnazjalnych /gospodarz turnieju: Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach i Gimnazjum w Sławęcinie oraz SZS Gminy Chojnice/
Mistrzem Województwa zostało Gimnazjum w Sławęcinie /I miejsce/.
Najlepszym zawodnikiem został Dawid Lemańczyk zdobywca sześciu bramek. Skład drużyny Sławęcina: Michał Kowalik, Dawid Lemańczyk, Paweł Orłowski, Bartłomiej Kaim, Marcin Modrzejewski, Radosław Wenderski, Michał Behrendt, Maciej Pasiński i trener Marek Lemańczyk.

 

Rok szkolny 2007/2008
 

 

Miejsko-gminny konkurs fotograficzny "Walory przyrodniczo-krajobrazowe i kulturowe mojego regionu"
II miejsce: Anna Tomaszewska

 

13.05.2008 r. - I Gminny Konkurs Matematyczno-Informatyczny "Z matematyką i informatyką za pan brat"
I miejsce drużynowo: Justyna Kerszk, Joanna Szymańska, Adam Janikowski, Jakub Wysocki
I miejsce indywidualne: Adam Janikowski

 

Eliminacje powiatowe XXXI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
V miejsce: Joanna Szymańska kl. II a, Anna Tomaszewska kl. II b, Jakub Wysocki kl. II b

 

31.03.2008 r. - Eliminacje gminne XXXI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsce: Joanna Szymańska kl. II a, Anna Tomaszewska kl. II b, Jakub Wysocki kl. II b

 

22.02.2008 r. - Eliminacje szkolne XXXI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsce: Joanna Szymańska kl. II a
II miejsce: Anna Tomaszewska kl. II b
III miejsce: Jakub Wysocki kl. II b

 

29.11.2007 r. - Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
I miejsce - Magdalena Sykuła kl. III b
II miejsce - Adam Janikowski kl. II a

III miejsce - Bernadeta Kak kl. II a



28.11.2007 r. - Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
I miejsce - Adam Janikowski kl. II a
II miejsce - Łukasz Myszka kl. II b

III miejsce - Patryk Kula kl. III b

Rok szkolny 2006/2007
 

Miejsko-gminny konkurs fotograficzny "Walory przyrodniczo-krajobrazowe i kulturowe mojego regionu"
wyróżnienia: Karolina Gwiździel
, Aniela Tysler

Szkolny konkurs informatyczny "Informatyk 2006/2007

Eliminacje powiatowe XXX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
V miejsce: Anna Tomaszewska, Kacper Pilacki, Mateusz Guenther

 

Eliminacje gminne XXX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
I miejsce: Anna Tomaszewska, Kacper Pilacki, Mateusz Guenther

I miejsce indywidualne: Anna Tomaszewska

 

etap gminny:

- I miejsce w gminnym Turnieju BRD (drużynowo i indywidualnie),

- I miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki Dziewcząt,

- I miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki Chłopców,

- I miejsce w Gminnym Turnieju Unihokeja,

- I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych

- I miejsce w Gminnych Biegach Ekologicznych

- I miejsce na Gminnym Miting Lekkoatletyczny- 100 m

- II miejsce zespołowo w Gminnym Konkursie Ortograficznym,

- II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej,

- II miejsce na Gminnym Miting Lekkoatletyczny- 100 m

- II miejsce na Gminnym Miting Lekkoatletyczny- 300 m

- II miejsce na Gminnym Miting Lekkoatletyczny- pchnięcie kulą

- III miejsce indywidualne w Gminnym Konkursie Ortograficznym,

- III miejsce na Gminnym Miting Lekkoatletyczny- 100 m

- III miejsce w Gminnej Sztafecie chłopców 4 x100,

- wyróżnienie w gminnym konkursie jasełkowym „Cud Bożego Narodzenia”,

etap powiatowy:

- I miejsce w Powiatowym Turnieju Unihokeja,

- I miejsce w Powiatowym Mityngu LA,

- I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych,

- II miejsce w Biegach Ekologicznych,

- III miejsce i wyróżnienie w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego,

- III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych

- III miejsce w konkursie plastycznym „Ozdoby świąteczne”,

- V miejsce w powiatowym Turnieju BRD,

- V miejsce i wyróżnienie w Powiatowej Olimpiadzie Języka Niemieckiego,

- VI miejsce w Powiatowym Konkursie Zbiórki Baterii,

- wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Matematyczno – Plastycznym,

- wyróżnienia w konkursie plastycznym „Rowerem po Chojnicach”,

- wyróżnienia w powiatowym konkursie fotograficznym „Walory przyrodniczo-krajobrazowe i kulturowe mojego regionu”,

- nagroda w etapie powiatowym Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy o tematyce ekologicznej „EKO – ART. 2006”,

etap wojewódzki:

- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim Unihokeja,

zasięg ogólnopolski:

- II miejsce w Mili Chojnickiej,

- wyróżnienie I stopnia w konkursie „Kangur”.

 

Rok szkolny 2005/2006
 

I miejsce w etapie powiatowym konkursu biblijno – literackiego „Biblia wczoraj, dziś i jutro” – Katarzyna Rożek kl. III b

 

III miejsce w etapie powiatowym konkursu biblijno – literackiego „Biblia wczoraj, dziś i jutro” – Monika Kiedrowicz kl. III b i Paweł Garbacik kl. III b

 

Wyróżnienie w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Patrycja Januszewska kl. II c

 

I Gminny Konkurs Informatyczny dla uczniów gimnazjum Gminy Chojnice "Komputer bez tajemnic"
I miejsce drużynowo: Mateusz Kozakiewicz, Radosław Szymański, Mateusz Guenther
I miejsce indywidualne: Mateusz Kozakiewicz

 

 

Miejsko-Gminny Konkurs "Matematyczno-przyrodniczy czar par"
III miejsce

 

Szkolny konkurs informatyczny "Informatyk 2005/2006

 

30.03.2006 r. - Eliminacje gminne XXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
II miejsce: Katarzyna Rożek, Mateusz Kozakiewicz, Radosław Syper

 

I miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych – indywidualnie

III miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych – indywidualnie

II miejsce drużynowo w Gminnych Biegach Przełajowych

II miejsce w Półfinale Województwa Pomorskiego w Unihokeju

I miejsce w Międzywojewódzkim Turnieju Unihokeja w Ogorzelinach

III miejsce indywidualne w Powiatowych Biegach Przełajowych

Ze wspomnień

20.05.2004 r. - Szkolny Konkurs Informatyczny "Informatyk 2003/2004" - klasy I - I miejsce: Katarzyna Rożek, klasy II - I miejsce: Dorota Leszczynska, klasy III - I miejsce: Mariusz Krzoska

 

III Ogólnopolski Konkurs Multimedialny "Zrównoważone, zdrowe kroki do Europy" - wyróżnienia Piotr Wołowicz, Paweł Wołowicz

Miejsko-gminny konkurs fotograficzny "Przyroda i dziedzictwo kulturowe Zaborskiego Parku Krajobrazowego"
III miejsce: Patryk Kula, wyróżnienia: Natalia Bartos, Sylwia Masełko, Marcin Żalikowski, Katarzyna Punder, Karolina Wiśniewska, Karolina Chełmowska, Ewa Stokowiec

1.05.2003 r. - Miejsko-Gminny Konkurs "Eurointernauta" - szkolna majówka z Unią Europejską
I miejsce: Renata Garstecka, II miejsce: Aleksandra Dysput


1.05.2003 r. - Miejsko-Gminny Konkurs "Kraje Uni Europejskiej" - II miejsce


28.03.2003 r. - XXVI Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
II miejsce: Marek Molski, Marek Leśniewski, Arkadiusz Otto

4.12.2003 r. - I Powiatowa Olimpiada Internetowa - Chojnice 2003
II miejsce: Dorota Leszczyńska, Mariusz Krzoska, Sławomir Meyer


Gimnazjalny Rejonowy Konkurs Informatyczny - IV miejsce: Dorota Leszczyńska, Paweł Wołowicz

27.03.2004 r. - XXVII Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
II miejsce: Marek Molski, Paweł Wołowicz, Piotr Wołowicz